Komöödiateatri etendus “Igaühel neli nägu”

„Igaühel neli nägu“ on Erki Aule kirjutatud ja lavastatud naljakava, mille tegelasteks kaks abielupaari, keda mängivad Tarvo Krall, Henrik Normann, Kaili Närep ja Eva Püssa. Vaimukates lühilugudes näeme eesti elu kogu oma ilus ja valus: nii kodus, poes, tööl kui mujalgi, aga ikka läbi huumoriprisma. Mehed ja naised, raha ja armastus, unistused ja tegelikkus – need on ainult mõned teemad, millega meie neli tegelast kokku puutuvad.

Toimumisaeg: 23.07.2019
Osta pilet
Korraldaja: Komöödiateater OÜ

XXVI Haapsalu vanamuusikafestival

Kontserdid Haapsalu toomkirikus:
25. juulil kl 20.00
26. juulil kl 20.00
28. juulil kl 18.00
Täpne kava: https://www.studiovocale.ee/

Toimumisaeg: 25.-28.07.2019
Osta pilet
Korraldaja: Muusikaühing Studio Vocale MTÜ

Joogafestival

Rahvusvaheline Joogafestival toimub sel aastal 8. korda!
Joogafestivali nägu on uuendatud mahedaks elamusfestivaliks: muudame Haapsalu linnuse hubaseks maagiliseks atmosfääriks ja toome elu mõnusatesse telkidesse ning pakume bazaaril veel rohkem tervislikke ampse ja põnevaid maitseid taimetoidu kirjust maailmast.

Toimumisaeg: 27.-28.07.2019
Osta pilet 
Korraldaja: MTÜ Joogafestival

Festivalide ajal on muuseum avatud tavapärastel aegadel.
Suurele õuealale on sissepääs piiratud!


Augustibluus 

Festival Augustibluus toimub juba 26. korda. Tänu aasta-aastalt kaalukamaks muutuvale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsetele arvustustele paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus. Augustibluusi visiitkaardiks on eriliselt positiivne õhkkond ning on öeldud, et festival muudab Haapsalu linna hea muusika sõbra jaoks justkui paradiisiks.

Toimumisaeg: 02.-04.08.2019
Osta pilet
Korraldaja: Haapsalu kultuurikeskus

Festivalide ajal on muuseum avatud tavapärastel aegadel.
Suurele õuealale on sissepääs piiratud!

Sündmused Haapsalu linnuses

Valge Daami vabaõhulavastus

Esimesed “Valge Daami” teatriõhtud Haapsalu linnuses toimusid  juulis 1937, kuid järjepanu on Valge Daami suvelavastusi mängitud alates 1979. aastast, mil Haapsalus tähistati suurejooneliselt 700 aasta möödumist linnaõiguste saamisest.

Paul Kilgase näidendit “Haapsalu legend” Gennadi Taanieli lauludega etendati augusti täiskuuöödel tosin suve (1979-1990) ja seda käisid vaatamas kümned tuhanded inimesed. Vahepeal on Maarjamaa kuulsaimast kummitusest lavale toodud veel 15 eriilmelist lavastust. Suveteatritraditsiooni 40. sünnipäevaks taaselustub esimene – legendaarne, tuhandete lemmik.

Toimumisaeg: 16.-18.08.2019
Osta pilet
Korraldaja: Haapsalu kultuurikeskus

Mida teha ja kuhu minna Haapsalus?

Uuri lähemalt – midateha.visithaapsalu.com